- Oferta -

Squash Gdynia

W trosce o nasze wspólne zdrowie, wprowadzamy nowe zasady korzystania z kortów.

Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rezerwacją kortów >>>

 

W Good Luck Club Gdynia czekają na Ciebie cztery korty czynne codziennie w godzinach 7:00-23:00. Możesz skorzystać także z szerokiej oferty zajęć przygotowanych z myślą zarówno o zaawansowanych graczach, jak i osobach początkujących i dzieciach.

Treningi Indywidualne

Jeśli chcesz nauczyć się gry w squasha lub poszerzyć dotychczasowe umiejętności, skorzystaj z pomocy naszych trenerów i umów się na indywidualne zajęcia

 

Turnieje Squashowe

Organizujemy liczne turnieje pod patronatem Polskiej Federacji Squasha, jak również amatorskie turnieje klubowe.

 

Squash Liga

Dołącz do Amatorskiej Ligi Squasha dla Pań i Panów. Gramy na każdym poziomie zaawansowania w miłej i przyjaznej atmosferze. Rozgrywki w każdy poniedziałek. Zapisy na www.squashliga.pl.

 

Szkółka dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 15 lat do udziału w zajęciach szkółki squasha. Prowadzone są w małych grupach w formie atrakcyjnych zabaw i ćwiczeń wprowadzających do gry. Chcesz by Twoje dziecko rozwijało swoją sprawność fizyczną, było aktywne oraz zawierało nowe przyjaźnie z rówieśnikami? Przekonaj się jak przyjemnie i aktywnie może spędzać czas w Good Luck Club!

Mali uczestnicy będą bawić się ćwicząc podstawy poruszania się po korcie i poznając elementy prawidłowej techniki gry. Starsze i bardziej rozwinięte koordynacyjnie dzieci będą miały okazję wykonywania trudniejszych ćwiczeń wprowadzających do regularnych treningów.

Wtorki i czwartki godz. 18:00.

URODZINY ZE SQUASHEM DLA DZIECI

Nie masz pomysłu jak wyprawić urodziny swojemu dziecku? Chcesz, aby razem z przyjaciółmi aktywnie spędziło czas, ciesząc się  grą w squasha oraz zabawami? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy  urodzinową ofertę dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb!

ODWIEDŹ NAS

GOOD LUCK CLUB

ul. Płk. Dąbka 338

Galeria Szperk

(wyznacz trasę)

GODZINY OTWARCIA

PON.-PT.:

7:00-23:00

SOB.-ND.:

7:00-23:00